אם אתם מעוניינים בחדרי שירותים מעוצבים כמו בבתי המלון היוקרתיים בעולם זה קל משחשבתם. כל שעליכם לעשות הוא לרכוש שיש קררה שנחשב לטוב בעולם. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא ולצאת איתנו למסע שמתחיל באיטליה ומסתיים אצלכם במקלחת.

 

 

למה שיש קררה נחשב למשובח בעולם?

בניגוד לסוגי שיש אחרים לשיש קררה צבע ייחודי בצבע שנע בין לבן, אפור לכחלחל. הסיבה לכך היא ששיש זה בניגוד לאחרים הוא סלע מותמר, כלומר הסלע שממנו הוא נחצב עבר תהליכי שינוי (כימי או מינרולוגי) עקב תנאים סביבתיים שהשתנו באופן קיצוני.זו בדיוק הסיבה ששיש זה נחשב עוד בימי קדם למשובח מכולם, מה שהביא לכך שגדולי המבנים והפסלים נבנו ממנו. למשל (רשימה חלקית): הפנתאון ברומא, פסל דוד שיצר מיכאלאנג'לו (למרות שהוא עשוי משיש באיכות יחסית ירודה), הדומו בפירנצה, המרבל ארץ' בלונדון, החזית של הדומו בסיינה ועוד.

 

 

אל תתפשרו על פחות ממושלם

לכן, אם אתם רוצים ליהנות מחדרי שירותים מעוצבים אתם חייבים לעשות שימוש בשיש. וכמובן – אין להתפשר אלא לעשות שימוש בהכי טוב שיש. לצערנו בארץ אין מודעות רבה בתחום האסתטי בכלל ולכן השימוש בשיש הוא יחסית מוגבל. אבל מי אמר שאתם חייבים להיות כמו כולם?לכן כדאי שתכירו את חברת אבסולטו - החברה שמספקת שיש לפרויקטים הכי יוקרתיים בתחום הנדל"ן בישראל. למשל, מלון נורמן בירושלים, דירות בעיצוב דניאל חסון ועודד חלף, פרויקטים בשרונה מרקט, דלפק הקבלה במשרדי חברת שטראוס וזו רשימה חלקית בלבד.

 

 

החברה שמשנה את כללי המשחק

ל "אבסולוטו" ניסיון של 30 שנה הן בייבוא והן באספקה של שיש ואבן, כך שאתם נמצאים בידיים הכי מקצועיות שיש תרתי משמע. החברה נחשבת לקובעת הסטנדרט העכשווי בתחום עיצוב הבית וההום סטיילינג, בעיר הודות לשילוב שבין חדשנות וטכנולוגיה.החברה מעניקה ללקוחותיה מגוון של שירותים בהתאמה לצרכים ולדרישות הספציפיים שלהם, כך שאתם נהנים מכל העולמות: עיצוב ברמה הכי גבוהה, מוצרים איכותיים (כולל שיש קררה), שירות עם יחס אישי ויוקרה שאפשר למצוא רק בסרטים. לחברה אולם תצוגה בדיזיין סיטי בבני ברק ואולם לוגיסטי בקרית אריה, רק ראו הוזהרתם – יש סיכוי שתתאהבו קשות...

 

שיש קררה - כשאיכות ויופי נפגשים

שיש קררה
אבסולוטו: חיפוי וריצוף שיש יוקרתי