שילוב אבני פסיפס ושיש דקזרטה במלון נורמן ת"א

 דה נורמן, מלון בוטיק השוכן בלב תל אביב,משלב רכיבים עתיקים מהעיצוב המקורי של המבנים ההיסטוריים, בשילוב עם טקסטורות וחומרים שנבחרו במיוחד ליצירת עיצוב עשיר בהשראת מורשת השנים האחרונות.זהו קומפלקס שהוקם במטרה לשחזר את האלגנטיות בבנייה של שנות העשרים ואין ספק שהצליח להם בזכות האבן והצבע הירוק שמקיף את המבנה.

הפטיו ושאר החללים במלון מעוצבים באופן אלגנטי, מחופים בעץ, עשירים בבדים, אבני פסיפס ושיש.

אנו נבחרנו לבצע את עבודות האבן בפרויקט ,לבקשת האדריכל, יצרנו רצפה מצוירת, עבודת יד, בגוונים שונים של אפור,שחור ולבן .

חדר האמבטיה המרהיב מרוצף בשיש איטלקי יוקרתי  בשם דקזרטה.

אבני פסיפס והשימושים השונים בהם

 

אבני פסיפס יכולות להשתלב במגוון רחב של אלמנטים בבית או בחצר, כאשר, אבני הפסיפס מגיעות במגוון רחב של צבעים וטקסטורות. כאשר, כל אחד יכול לבחור מתוך האפשרויות את האבנים אשר יספקו מענה על טעמו וישתלבו בצורה הרמונית ומרשימה עם העיצוב הקיים של אותו חלל ואף יוסיפו לו צבע ועניין.

 

אמנות הפסיפס (מוזאיקה) נמצאת איתנו כבר המון שנים, אבל, בשנים האחרונות אותן אבנים זוכות לסוג של תחייה מחודשת וניתן לראות יותר ויותר מהן בעיצובי בתים, על חלליהם השונים. כמובן, שניתן לשלב את הפסיפס במידה רבה או מועטה, בחלק קטן מהאלמנטים או בכולם. חשוב לציין, שבניגוד למה שהיה נהוג בעבר, כיום, מקפידים לעשות שימוש בטכנולוגיות חדשניות בהליך ייצור אבני הפסיפס, מה שמאפשר להכין אותם מחומרי גלם שונים וליצור כמות גדולה של צבעים ועיצובים. 

 

אמנות הפסיפס ואפשרויות העיצוב שהיא טומנת בחובה

אבני פסיפס יכולות להשתלב בעיצוב הבית במספר דרכים שונות ובין היתר, ניתן לעשות שימוש באותן אבני פסיפס באריחים המיועדים הן לרצפה (האבנים משתלבות בצורה הרמונית ומרשימה עם רצפת חדרי הרחצה לדוגמא) והן לחיפוי קירות בחדרים או חללים שונים בבית. הפסיפס יכול להשתלב גם בעיטור של שולחנות הסלון ובחלק מהמקרים, גם בעיטור של רהיטים מסוגים אחרים בבית. כמובן, שבאמצעות הפסיפס ניתן ליצור גם תמונות מעוצבות, צבעוניות ומרשימות, אשר מהוות תוצר מרהיב במיוחד הודות לטכנולוגיות מתקדמות בתחום. 

אותן התמונות יכולות כמובן, להשתלב בכל חדרי וחללי הבית ובראש ובראשונה בסלון. 

 

עושים את הבחירה הנכונה

כל מי שמעוניין ליהנות מכל היתרונות והתועלות אשר טמונות באבני פסיפס, יגלה מהר מאוד, כי האפשרויות העומדות לרשותו הינן רבות ומגוונות ונבדלות אלו מאלו בצבעים, בצורות ובגדלים. אם גם אתם מעוניינים ליהנות מאותן אבני פסיפס ומכל התועלות העיצוביות שהן, תשמחו לגלות כי בשיש "אבסולוטו" מתמחים בין היתר גם בעיבודי אבן בעיצובי אבנים ושיש מיוחדים ומרשימים ובין היתר, גם בשילובים של אותן האבנים. לפרטים נוספים על האפשרויות העיצוביות השונות ועל חומרי הגלם בהם החברה עושה שימוש, מוזמנים ליצור קשר עם החברה.

צרו קשר איתנו:

michal@absoluto.co.il​​

03-570-7536​​

03-9040333​​

 

אבסולוטו: חיפוי וריצוף שיש יוקרתי