חדרי שירותים מעוצבים יכולים להפוך את חוויית השהייה בשירותים ובאמבטיה לנעימה יותר. באמצעות עיצוב החדר והאביזרים השונים שיש בו, ניתן להוסיף טאץ' אישי של עיצוב שיוסיף לאיכות החיים בבית כולו. 


חדרי אמבטיה ושירותים הם חדרים שאנחנו מבלים בהם לא מעט זמן בכל יום. בבתים רבים בישראל לא מושקעת תשומת לב רבה בעיצוב שלהם, ויש בכך לא מעט פספוס. הפוטנציאל העיצובי של חדרי השירותים והאמבטיה הוא רב מאוד. בעזרת השקעה עיצובית לא רבה ניתן להוסיף רצפת שיש או אבני פסיפס לחדרים האלה, ובכך לשפר באופן משמעותי את המראה שלהם ואת ההרגשה שהם נותנים כאשר מצויים בהם. שיש הוא חומר שמעצבי פנים רבים משתמשים בו לסוג כזה של חללים בבית, והוא בהחלט יכול להוות שדרוג לכל חדר כזה.  


שדרוג הבית עם חדרי שירותים מעוצבים


כאשר רוצים לשדרג את עיצוב הבית, כדאי להשקיע משאבים ואנרגיה בכל החדרים בבית – כולל חדר השירותים והאמבטיה. בבתים רבים השירותים והאמבטיה (או המקלחון) נמצאים באותו חלל. בכל בית ממוצע שבו יש לפחות ארבע נפשות ישנה תחרות לא מועטה על הזמן בחדרי השירותים והאמבטיה. שדרוג העיצוב של החלל הזה יכול לתרום לרווחתם של כל דיירי הבית.  


ישנן אפשרויות עיצוב מקוריות ואלגנטיות רבות שניתן להשתמש בהן עבור חדרי שירותים מעוצבים. החומר הקלאסי ביותר לשימוש זה הוא שיש לבן. בעזרת רצפת שיש ניתן לשדרג את החלל בצורה משמעותית. גם אבני פסיפס הם אמצעי עיצובי שנהוג להשתמש בו בחדרי אמבטיה ושירותים. הבחירה של החומר והגוון הנכונים תלויה מאוד בטעם האישי של בעלי הבית, אך המגוון הוא רחב ביותר. 


ישנם בתים, למשל, שמעדיפים בהם לסגנן את השירותים והאמבטיה בצורה של מעין חמאם טורקי. חמאם שכזה יכול לכלול גם ג'קוזי ביתי ולעשות שימוש באמצעים עיצוביים תואמים. אך ניתן, כאמור, לעשות שימוש באינספור סגנונות עיצוב ולבחור את החומר שמתאים לכם באופן המדויק ביותר. 


מעצבים את הבית עם אבסולוטו

חברת אבסולוטו היא חברה מובילה בתחום הסטיילינג ועיצוב הבית. היא מתמחה בעיקר במוצרי אבן ושיש, שיכולים להתאים מאוד לעיצוב ביתי ולעיצוב חללי שירותים ואמבטיה. לחברה קטלוג גדול ומגוון, ואם אתם מעוניינים לסגנן חדרי שירותים מעוצבים בבית שלכם – הבחירה במוצרי החברה יכולה להיות הבחירה המתאימה ביותר. 
 

 

חדרי שירותים מעוצבים

חדרי שירותים מעוצבים
אבסולוטו: חיפוי וריצוף שיש יוקרתי