מנסה למצוא דרך לרענן את העיצוב של הבית, ולא ממש ברור לך איך? רוצה להביא משהו מרענן וחדש, אך גם אומנותי ואסתטי? בשנים האחרונות אבני פסיפס עושות קאמבק רציני בחוגי עיצוב הפנים, ויכול להיות שהגיע הזמן להכניס פסיפס גם אלייך הביתה.


אז באמת – למה? 

משהו מאד מיוחד שיש עם שילוב אבני פסיפס בעיצוב הבית הוא הפוטנציאל האדיר לאינדיווידואליות. עם ראש יצירתי והגישה הנכונה, אפשר לשדרג כל בחירה עיצובית לבית בקלות ולתת לה ממד יותר אישי ומיוחד, שיהיה מותאם אך ורק עבורך. למשל, נניח שיש צורך לשדרג את המטבח, והחלטת ללכת עם שיש אפור בהיר קלאסי. למרות שמדובר בבחירה טובה בפני עצמה – מדובר גם בבחירה מאד נפוצה, שמומלצת על ידי מעצבים רבים. לכן, בין אם יש בך רצון לנסות לבלוט מעל לבית אחרים, או בין אם יש לך חשק לחיזוק התחושה הביתית והאינטימית שלך עם הבית, השילוב של פסיפס בצורה מעודנת ונבונה יהיה מוצלח במיוחד.


כיצד משלבים אבני פסיפס בעצם?

 קל לומר – וקשה לעשות. חשוב לשלב אבני פסיפס בבית בצורה אלגנטית ואינטליגנטית. המלצה טובה אחת היא לשדרג חדרי שירותים מעוצבים עם פסיפס. בהרבה חדרי שירותים יש ריצפת שיש שיכול להיות מושלם להכניס בה קצת צבע. למיטיבי הלכת העיצובית אפשר לקחת צעד קדימה ולעצב חדר רחצה בסגנון חמאם טורקי אוטנטי, עיצוב בו חיפויי שיש הם אלמנט מרכזי, ולכן גם כאן פסיפס יכול לעשות פלאים. אפשרות קלאסית נוספת היא חיפוי עמודים עגולים עם אבני הפסיפס. חיפוי מהסוג הזה ניתן לעשות הן בבית, והן מחוצה לו, בין אם יש לך עמודים תומכים בחצר או בכניסה לבית.


לבקש עזרה זה לא דבר נורא

אם יש לך צורך ביותר הכוונה וליווי אישי בתהליך הכנסת אבני פסיפס לבית – חשוב לדעת שרבים ורבות מרגישים בדיוק כמוך. לכן, יש חברות המתמחות בעיצובים עם חומרים שונים שיכולות לעזור לך בנושא. דוגמה מושלמת לשילוב אבני הפסיפס, למשל, היא חברת " אבסולוטו". החברה מוקדשת כולה לאבני שיש, והיא בעלת ותק מרשים ויוצא דופן. בהתאם, עובדי החברה לא רק יכולים לעזור לך לבחור את האבנים האיכותיות והמתאימות ביותר לפסיפס שלך, אלא גם תדאג לך לליווי העיצובי הטוב ביותר שיש. 

למה אבני פסיפס בבית?

Edit Post Text

אבני פסיפס
אבסולוטו: חיפוי וריצוף שיש יוקרתי