אולם תצוגה: דן דיזיין סנטר בני ברק קומה 2

 מייל: michal@absoluto.co.il 

טלפון: 03-9040333​

פקס: 03-570-7536​​

מגרש לוגיסטי: שמעיה ואבטליון 2 פ"ת

בחירת שיש למדרגות​


הבחירה הטבעית בתחום החיפוי הינה בחירה מוצלחת וגם רווחת מאוד. במיוחד לנוכח העובדה שיש כל כך הרבה אפשרויות וחומרים. אבנים טבעיות מסוגים מגוונים מאוד שמקורם מארצות שונות ברחבי העולם. כמובן שכאשר מחפים מדרגות, פנים או חוץ, מעוניינים להשיג תוצאה מוצלחת מכל ההיבטים. לכן צריך לחשוב היטב על הבחירה ולעבוד בצורה מתוכננת. רק כך ניתן לבחור בהצלחה שיש למדרגות. והכי חשוב – להיות מרוצים מהתוצאה למשך שנים.
שלבים בבחירת שיש למדרגות.

 

שלב ראשון – מול עצמנו
השלב הראשון הוא שלב בו אנחנו מתמודדים מול השאלות של עצמנו. מה בדיוק אנחנו רוצים? למה נועד המבנה? אילו תכונות נחוצות לנו במדרגות אותם אנו מתכננים? ככל שאנחנו ממוקדים וברורים יותר עם התהליך כולו, קל לנו להחליט ולגבש עמדה. קל לנו לנסח תשובות ולהחליט על בחירת שיש למדרגות חוץ או פנים.


 

שיש למדרגות

שלב שני 

מול האפשרויות יש להכיר את האפשרויות הקיימות. סוגי שיש למדרגות יש לא מעט. ואם אנחנו עם תקציב מרווח, הרי נוכל להתלבט מול שפע דוגמאות שיש למדרגות. האם מתאים לנו מדרגות שיש טורקי? אולי סוג אחר? האפשרויות מגוונות מאוד ועלינו להכיר אותם כדי לאתר את מה שמתאים לנו מכל.

 

שלב שלישי – על איכויות ותחזוקה

שיש למדרגות פנים ובעצם כל התקנת מדרגות שיש צריכה לקחת בחשבון היבטים בעלי חשיבות רבה. אמנם בעין לא תמיד רואים איכות או עמידות. לא נוכל להסיק על האחזקה של השיש ועל המראה שיהיה לו לאחר עשר או חמש עשרה שנים. אבל צריך לברר על כך כדי לבחור שיש למדרגות שיוכלו לשמש אותנו בנאמנות בלי לאכזב לאחר תקופת מה. כדאי לברר ולשמוע, ומעבר לכך – לבקר במקומות ולהתרשם ממדרגות שכבר נמצאים בשטח מספר שנים.

 

שלב רביעי – החלטה ויישום

אחרי כל הבירורים הללו ניתן להמשיך הלאה ולבחור. נבחר את סוג האבן, את הצבע הרצוי ואת הגוון המדויק. כך שהמראה יהיה מושלם ומתאים למטרה.

 

אבסולוטו – חברת על לשיש

מדרגות שיש טורקי? אבן צפחה? כל סוגי השיש מכל העולם ממתינים לכם אצלנו. בואו להתרשם ולבחור שיש למדרגות לשביעות רצון מלאה!​

 

לבחירת השיש אתם מוזמנים להתרשם מקטלוג סוגי השיש העשיר שלנו

michal@absoluto.co.il​​

03-570-7536​​

03-9040333​​

 

אבסולוטו: חיפוי וריצוף שיש יוקרתי