יתרונות וחסרונות של שיש אוניקס

 נתחיל ביתרונות של השיש האקסלוסיבי הזה – שיש אוניקס נחשב לנדיר ומיוחד, ואפקט ה״וואו״ שלו הופך אותו להרבה יותר מעוד שיש. שילוב של אוניקס עם תאורה תוך ניצול השקיפות של האבן, ריצוף אוניקס לחדרי רחצה למראה יוקרתי ויוצא דופן.

 

ניתן לשלב גם את האוניקס כשיש למטבח לקבלת מטבח שמשדר יוקרה ויופי נדירים, אך חשוב לזכור שמדובר בסוג של שיש בעל נטייה לספיגת כתמים הדורש בין השאר תחזוקה מורכבת, ולכן השימוש בשיש זה במטבח מתאים בעיקר למחפשים לעצב מטבח יפהפה ויוקרתי, אך לא בהכרח למי שמעוניינים לעשות במטבח שימוש יומיומי למטרות בישול, שימוש בתבלינים וכו׳. יתכן שתעדיפו לעשות שימוש בשיש האוניקס דווקא בחלקים שפחות באים במגע עם חומרים העלולים להכתים אותו, אך ההמלצה שלנו היא להתייעץ איתנו על מנת להבין מהם הצרכים שלכם ולהתאים עבורכם את השיש האולטימטיבי. 

 

סטייל אקסלוסיבי לבית ולמטבח

בבואכם לבחור את שיש אוניקס תוכלו לבחור מבין גוונים וסוגי אוניקס שונים, כגון אוניקס לבן ואוניקס דבש. העובדה שהאוניקס היא אבן חן בעלת גוונים יהפהפיים ומגוונים, והעובדה שהאבן הזו מסוגלת להעביר אור, הופכת את השימוש הדקורטיבי באוניקס לאחד מהדברים הנחשקים ביותר בעולם עיצוב היוקרה ועיצוב הבתים. כשמדובר בעבודה עם אבן כה איכותית, אין ספק שיש לבחור בחברה מקצועית בתחום האבן והשיש. לאבסולוטו 30 שנות ניסיון בייבוא ואספקת שיש, והסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים בעולם עיצוב הבית, עם קולקציה של למעלה מ-700 סוגי אבנים שונים מכל העולם.  

 

דוגמא לשיש אוניקס ניתן לראות בפרויקט ארלוזורוב 17 בחדרי השירותים המעוצבים.

 

השיש שכולכם חייבים להכיר: שיש אוניקס

שיש אוניקס נחשב לאחד מסוגי השיש היוקרתיים ביותר, ורבים מסווגים אותו למעשה כאבן חן. השיש הזה, שזוכה גם לכינוי שיש מואר, בעיקר בשל תכונת השקיפות שלו, המאפשרת לשלב אותו עם תאורה, נחשב לאחד מסוגי השיש המרשימים והיפים שקיימים, לכן הוא פופולרי במיוחד במקומות מפוארים כמו מוזיאונים, כנסיות ומלונות יוקרה, שכן הוא כמעט תמיד מעורר פליאה וכמעט שאי אפשר להתעלם ממנו, והיה נחשב משחר ההיסטוריה לאחד מהמשטחים היוקרתיים ביותר, עוד מתקופת מצרים העתיקה. עם זאת, חשוב לזכור שסוג השיש הזה מתאים במיוחד לשימושים מסוימים, ויש לקחת בחשבון היכן מעוניינים לעשות בו שימוש ואת התכונות שלו.

 

שיש אוניקס
אבסולוטו: חיפוי וריצוף שיש יוקרתי